پرستار سالمند

به دلیل حساسیت سلامت اشخاص سالمند آنها اغلب به مراقبت خاص نیازمندند به خصوص آنکه بعضی اوقات یک موضوع کوچک راجع به سلامتی در سالمندان سریعا از کنترل خارج می شود. یک پرستار سالمند یا یک پرستار پیری شناسی نوعی از پرستار است که در مراقبت از افراد سالمند کمک می کند.

پرستاری از سالمند

مراقبان سالمند آموزش دیده اند تا قادر باشند وظایف مرسوم راجع به پرستاری از سالمند را انجام دهند . همچنین نگهدار سالمند به نحوی آموزش دیده است که در فهم نیازهای خاص بسیاری از سالمندان به آنها کمک کند این آموزش اضافه پرستار سالمند را قادر می سازد که با سهولت بیشتری با بیماران سالمند در ارتباط قرار گیرد.

کار کردن به عنوان یک پرستار سالمند اغلب بسیار لذت بخش است. کار کردن در این زمینه شخصیت خاصی را می طلبد، کارکردن به عنوان پرستارسالمند برخی اوقات به کلی خسته کننده و مایوس کننده می شود.

Attractive nurse and her elderly patient smile together for the camera. Horizontal shot.

پرستار سالمند چه کاری انجام می دهد؟

  • کمک به بیماران برای نیارزهای روزانه شان مانند شستشو، لباس پوشیدن و حمام کردن.
  • اندازه گیری وضبط علائم حیاتی.
  • تمرین دادن وماساژبیماران.
  • مدیریت داروها.

پرستار سالمند اغلب نه تنها برای سلامت جسمانی بیمارش مسئول است بلکه نسبت به سلامت ذهنی و عاطفی او نیز مسئولیت دارد. اغلب اوقات بیماران سالمند به دلایلی از قبیل از دست دادن سلامتی،عدم استقلال و جدایی از عزیزانشان عبوس و عصبانی به نظر میرسند. به عنوان یک پرستار سالمند شما باید چشمتان را بر روی این رنجها ببندید و تلاش کنید که حتی در سخت ترین شرایط مهربان و بشاش به نظر برسید.

قیمت پرستار سالمند

قیمت و نرخ مراقبت و پرستاری سالمند و بیمار در منزل بنا به شرایط و شرح حال ایشان متفاوت است .

جهت اطلاع دقیق و انعکاس موارد لطفا با شماره تماسهای مرکز پرستاری در منزل فوق تماس حاصل فرمائید

پرستاری از سالمند در تهران 

موسسه خدماتی آسیا سلامت با ارائه خدمات پرستاری و پزشکی خود در تهران ،شرق تهران ، غرب تهران همچنین کرج در خدمت شما مشتریان عزیز است .

شعبه تهران

تهران- فلکه دوم صادقیه – ابتدای آیت الله کاشانی- برج مینا- طبقه ۳- واحد۱۴

info@asia-salamat.com

۴۴۰۲۷۸۳۳-۰۲۱

۴۴۰۲۷۹۱۱-۰۲۱

۴۴۰۲۷۶۰۴-۰۲۱

۳۶۱۷۸۴۶- ۰۹۱۲