پرستار بیمار در بیمارستان

به دلیل ضعف‌هایی که سیستم پرستاری دارد، مانند کمبود پرسنل و نبود مراقبت‌های لازم، وجود همراه بیمار الزامی شده است.

همراهان بیمار بخش بزرگی از خدمات پرستاری را انجام می‌دهند و از یکسو نبود خدمات و مراقبت‌های لازم در برخی بیمارستان‌ها و از سوی دیگر مشغله‌هایی که خانواده‌ها دارند، باعث می‌شود که زمان کافی برای مراقبت از بیمار در بیمارستان را نداشته باشند و باعث می‌شود نیاز به یک فرد مطمئن و صبور در کنار بیمار عزیز شما بیشتر احساس شود، که بتواند به بهترین نحو نیازهای مراقبتی و عاطفی را برای بیمار شما تامین کند. همراه بیمار در بیمارستان در نقش خود حرفه‌ای است و وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهد و یکی از خدمات موسسه پرستاری آسیا سلامت اعزام پرستار بیمار در منزل و بیمارستان می باشد.

اعزام پرستار بیمار در بیمارستان

اعزام همراه در بیمارستان با تجربه و وارد به بیمارستان به صورت ۲۴ ساعته و یا پاره وقت به بخشها یا اورژانس درمانگاه جهت شما عزیزان

در مدت حضور عزیز شما در بیمارستان دیگر نباید نگران تنها بودن ایشان باشید و نیازهای خرید و کارهای اداری او هم توسط همراه برطرف میگردد.

بنابراین از مهمترین خدمات مرکز پرستاری آسیا سلامت ارائه خدمات پرستار بیمار در منزل ، بصورت روزانه ، شبانه ، شبانه روزی و پاره وقت می باشد. اگر شما بدنبال پرستار بیمار در منزل یا بیمارستان برای والدین محترمتان می باشید با یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا به یکی از شعب مرکز پرستاری آسیا سلامت در کرج و تهران مراجعه نمایید.

موسسه آسیا سلامت با اعزام همراه بیمار در بیمارستان این نیاز شما را بطور کامل مرتفع میسازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *