خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

دسترسی به خدمات پرستاری ممکن یکی از نیازهای مهم خانواده امروزی در تهران می باشد عدم دسترسی به مراکز درمانی در بعضی ساعات روز، و ساعات شبانه یا معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری قابل دسترس را بیشتر می کند، همچنین ارائه خدمات پرستاری در منزل باعث احساس امنیت و آرامش بیشتر برای بیمار و خانواده ایشان می شود و روند بهبودی را تسریع می بخشد.

موسسه پرستاری آسیا سلامت با ارائه کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل باعث احساس امنیت و آرامش بیشتر برای بیمار و خانواده می شود و روند بهبودی را تسریع می بخشد.

از جمله خدمات پزشکی و پرستاری موسسه آسیا سلامت

پرستاری از سالمند در منزل تهران

یکی از مهمترین مراقبتهای پیشگیرانه در جهت مراقبت از سالمند، ارائه خدمات در منزل به ایشان می باشد. سالمندان برای انجام حرکات ورزشی مناسب، رژیم غذایی مناسب و … نیاز به مشاوره و راهنمایی از پزشکان مجرب را دارند تا طبق دستورات پزشک بتوانند دوران سالمندی را به راحتی بگذرانند.

مرکز پرستاری آسیا سلامت نیز یکی از سازمان هایی است که در زمینه ی پرستار سالمند تمام سعی خود را کرده تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

پرستار سالمند

تحقیقات در تمام دنیا نشان داده است که ویزیت پزشک در منزل و ارائه خدمات پزشکی در منزل باعث کاهش دفعات عود بیماری، فشار روانی بیمار و خانواده و ارتقاء سلامت روانی و جسمانی آنان می­شود.

مرکز پرستاری آسیا سلامت نیز یکی از سازمان هایی است که در زمینه ی خدمات پزشکی در منزل تهران تمام سعی خود را کرده تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

شما در صورت نیاز به خدمات تخصصی در منزل می توانید پس از تماس تلفنی و هماهنگی با مرکز پرستاری آسیا سلامت از خدمات فیزیوتراپی، گفتار درمانی، مشاور تغذیه و مشاوره روانپزشکی بهره مند شوید.

قیمت و تعرفه خدمات پزشکی متفاوت را در مرکز پرستاری آسیا سلامت تجربه کنید

پرستاری از کودک در منزل تهران

مرکز پرستاری آسیا سلامت با مجوز رسمی و قانونی از اداره بهداشت و درمان- دانشگاه علوم پزشکی با کادری مجرب در زمینه پرستاری از کودک در تهران یکی از موسسات پیشگام کشور در حوزه خدمات پرستاری و پرستار سالمند می باشد.

پرستاری از بیمار در منزل تهران

ار پرستار، کنترل وضعیت بیماران و مراقبت از آنان مطابق نظرات پزشکان است. او به بیماران و همراهان شان اطلاعات لازم را داده و با رسیدگی به بیماران بدحال، باعث کاهش مرگ و میر و عوارض ناشی از بیماری می‌شود.

پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد ، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه می گردد.

پرستار باید مهارت ارتباطی خوب، اخلاق مناسب، درک بالا و صبر زیادی داشته باشد. همچنین باید بتواند فشارهای کاری را تحمل کرده و آرامش خود را تحت هر شرایطی حفظ کند. باید دلسوز و مهربان بوده و با بیماران هم دردی کند.

یک نظر در خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *